Zamów kontakt doradcy.

JEDYNY TAKI PRODUKT NA RYNKU

1 mln finansowania na podstawie obrotów z terminala, lub bramki płatniczej.

Prowadzisz restaurację, sklep stacjonarny, salon kosmetyczny, a może sklep internetowy i przyjmujesz płatności przez bramkę płatniczą? Mamy dla Ciebie ofertę finansowania. To jedyna taka usługa na rynku kiedy twoimi odbiorcami nie są tylko firmy, a wielu detalicznych klientów.

Bez zaświadczeń ZUS i US - prowizja od 1%

Otrzymasz finansowanie do 1 mln zł

Wystarczy że posiadasz terminal,
lub przyjmujesz transakcje przez bramki płatnicze.

Restauracje, salony kosmetyczne, usługi...

Finansowanie dla restauracji indyjskiej - 740 tyś - pod obroty z terminala.

Właściciel udał się do banku po kredyt obrotowy. Niestety bank najpierw poprosił wiele dokumentów, a po tygodniu wydał decyzję odmowną ze względu na wysokie ryzyko dla branży, oraz krótki okres prowadzenia działalności. 

Restauracja wystąpiła o finansowanie do tradycyjnego faktoringu. Niestety taka usługa finansuje wyłącznie w sytuacji gdzie po drugiej stronie jest firma, która rozlicza transakcje na podstawie faktur z terminami płatności pow. 14 dni 

Przedstawiciel FINATU zaproponował tej restauracji unikalny na rynku produkt jakim jest finansowanie pod terminal! Na podstawie obrotów z terminala, restauracja otrzymała decyzję na 740 tyś zł co stanowiło dwukrotną wysokość miesięcznych obrotów. 

Innowacyjne finansowanie dla e-commerce

Kiedy sprzedajesz przez internet do setek rozproszonych klientów, również indywidualnych

Prowadzisz sklep internetowy, gdzie przyjmujesz transakcje przez jedną z bramek do płatności internetowych.  Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki, bez analizy twojej sytuacji finansowej, zaświadczeń ZUS i US ? Mamy dla ciebie propozycję innowacyjnego finansowania. Damy ci 2 krotność miesięcznych obrotów z bramki płatniczej. Otrzymane środki możesz przeznaczyć na zakup towaru po atrakcyjnych cenach, inwestycje w marketing itp…

W 8 na 10  firmach, które skorzystały z naszego finansowania zauważyliśmy wzrost przychodów nawet o 38%.  Daj sobie szansę na rozwój swojej firmy – skorzystaj z finansowania pod terminal i bramkę płatniczą.

Finansowanie pod terminal w liczbach.

80 tyś
Minimalny limit finansowania o jaki możesz się ubiegać.
0 mln zł
Udzielone limity w pierwszym miesiącu uruchomienia produtku
0 %
To wskaźnik akceptacji wniosków, które klienci składają na finansowanie.

Jakie dokumenty będą potrzebne aby otrzymać finansowanie ?

Wysokość twojego limitu finansowania ocenimy głównie na podstawie obrotów z terminala lub bramki płatniczej, a procedura oparta jest głównie na analizie ONLINE. Będziemy od ciebie potrzebowali:

  1. Wyciągi z konta za 6 m-cy
  2. Pliki JPK za 6 m-cy
  3. Dane rejestrowe twojej firmy

Jak wygląda spłata zobowiązania z finansowania pod terminal ?

Mamy własciwie dwie możliwośi spłaty zobowiązania względem faktora :

  • Firma faktoringowa może dokonać cesji wpływów z terminala przez okres maksymalnie 2 m-cy, aż do spłaty zobowiązania.
  • Możesz wystąpić o możliwość rozłożenia na raty zobowiązania , kiedy np. chcesz przeznaczyć środki na rozwój biznesu i spłata w okresie 2 m-cy jest zbyt krótkim okresem.

POZNAJ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Skontaktuj się z jednym
z doradców FINATU.pl