Szukasz najlepszej
oferty leasingu ?

Kilkanaście firm leaisngowych w jednym miejscu. Oferta aktualizowana codziennie. Zapytaj o ofertę leaisngu z gwarancją zwrotu samochodu w każdym momencie.

Faktoring

dla firm

Leasing

dla firm

Pożyczki

dla firm

Ubezpieczenia

dla każdego

PORÓWNYWARKA LEASINGOWA

Porównaj 16 ofert leasingu w jednym miejscu.

Potrzebujemy tylko podstawowych informacji aby wybrać dla ciebie najlepsze oferty leasingu, a następnie wynegocjować lepsze od standardowych warunki. Jesteśmy kluczowym partnerem największych firm leasingowych w Polsce.

LEASING W POLSCE

Leasing auta dla firmy, czy to się dalej opłaca ?

70% sprzedawanych w Polsce samochodów trafia do firm. Zakup samochodu za gotówkę dla firmy wiąże się z koniecznością amortyzacji przez 5 lat. Dopiero po tym czasie wrzucisz samochód w całości w koszty. Leasing daje możliwość wrzucenia go nawet po 24 m-cach (81%), lub po 28 m-cach w 100%. BEZ DOKUMENTÓW FINANSOWYCH – DECYZJA W CIĄGU KILKU MINUT!

SZUKASZ SAMOCHODU

Setki samochodów dostępnych od ręki!

Jeżeli szukasz nowego samochodu z Polskiego salonu, to mamy dla ciebie ofertę setek pojazdów dostępnych od ręki. Samochody sfinansujesz za pomocą leasingu jako firma, ale również jako osoba fizyczna. 

Świetny rabat – niska rata – auta dostępne od ręki.

Popularne firmy leasingowe

Wśród kilkunastu ofert leasigu dobierzemy dla ciebie najlepszą.

OFERTA MIESIĄCA

LEASING Z TARCZĄ

Masz obawy o przyszłość ? zastanawiasz się czy jest to dobry czas na branie leasingu ? Znamy obawy naszych klientów dlatego z jednym z naszych partnerów leasingowych przygotowaliśmy wyjątkową ofertę.

Koszt finansowania znasz z góry.

W ofercie leasingu z TARCZĄ masz zaskakująco niskie miesięczne raty ponieważ wykup w umowie może wynieść nawet 55% wartości początkowej - przy wpłacie 1%

Umowę możesz zakończyć w każdym momencie

Już na starcie wiesz jakie są warunki zakończenia umowy po 5 m-cach , roku , 2 latach czy właściwie kiedy tylko zechcesz. Umowa gwarantuje ci możliwość zwrotu pojazdu w każdym momencie.

Brak limitu kilometrów

Leasing z tarczą to nie jest wynajem długoterminowy, dlatego nie ma limitu kilometrów. Używaj samochodu bez zmarwień czy masz jeszcze wolny limit kilometrów.

LEASING KOSIARKI, OPON, ROWERU

Zakupy w leasingu ONLINE na dowolne przedmioty

W ofercie FINATU mamy leasing, który sfinansuje absolutnie każdy środek trwały, w procedurze ONLINE, jeżeli tylko będzie ci potrzebny do prowadzenia działalności.  (Rowery, kompytery, telefony, oprogramowanie, klimatyzację, opony i co tylko wymyślisz ) Wybierz co chesz od 1000 do 50.000 netto.

Wklej link do przedmiotu, który chcesz sfinansować – ustaw parametry oferty – decyzję otrzymasz w mniej niż 5 minut. 

FAQ - czyli często zadawane pytania

Pożyczka leasingowa to produkt, który łączy cechy kredytu bankowego i leasingu. Główną różnicą jest to, że finansującym nie jest bank, ale firma leasingowa. Wnioskowanie o pożyczkę jest tak proste jak, wniosek leasingowy. Oferta pożyczki leasingowej jest skierowana głównie do przedsiębiorców zwolnionych z podatku VAT oraz, firm ubiegających się o finansowanie z dotacją unijną, lub samochód z FV MARŻA.

Ponadto, umowa pożyczki leasingowej nie jest ograniczona czasowo w taki sam sposób jak leasing – minimalny okres trwania to 6 m-cy a maksymalny to nawet 96 m-cy. Zazwyczaj leasing trwa pięć lat. Jest to więc rozwiązanie, które daje więcej elastyczności i możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb.

Leasing konsumencki to rodzaj leasingu, który jest oferowany przez firmy leasingowe osobom fizycznym, czyli konsumentom. W przeciwieństwie do kredytu samochodowego w leasingu konsumenckim nie jest badana zdolność kredytowa klientów. Można dostosować ratę do potrzeb klienta dzięki wysokiej wartości końcowej. 

W leasingu konsumenckim klient płaci miesięczne raty leasingowe, zawierające oprocentowanie i koszty ubezpieczenia. Po zakończeniu okresu leasingu klient ma możliwość wykupienia przedmiotu leasingu za symboliczną kwotę, czyli tzw. „wartość końcową”. Leasing konsumencki jest więc dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą sfinansować zakup nowego samochodu, nawet kiedy nie posiada wystarczającej zdolności kredytowej na np. kredyt samochodowy w banku.

Leasing bez BIK to rodzaj leasingu, w którym finansujący nie sprawdza wiarygodności kredytowej klienta w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). BIK to instytucja, która gromadzi informacje o historii kredytowej klientów i udostępnia je bankom i innym instytucjom finansowym. Dzięki tym informacjom banki i inne instytucje finansowe mogą ocenić, czy klient jest wiarygodny kredytowo i czy warto mu udzielić kredytu lub innego rodzaju finansowania. Ponadto instytucja leasingowa sprawdza historię i terminowość regulowania zobowiązań klienta – jeżeli w historii były opóźnienia w spłacie kredytu przekraczające 30 dni to taka, negatywna historia jest przechowywana nawet do 5 lat od spłaty całkowitej spłaty kredytu którego dotyczyło przeterminowanie. W takim przypadku przedsiębiorca powinien się zainteresować ofertą leasingu bez BIK!

Leasing bez BIK jest więc skierowany do osób, które mają negatywną historię kredytową w BIK lub nie mają jej w ogóle. Leasing bez BIK umożliwia osobom z negatywną historią kredytową sfinansowanie zakupu przedmiotu leasingu, takiego jak samochód czy sprzęt maszyny i urządzenia. Jednak ze względu na brak weryfikacji wiarygodności kredytowej w BIK, leasing bez BIK może być droższy niż tradycyjny leasing i wiązać się z wyższymi kosztami finansowania. Sprawdź dokładnie ofertę na naszej stronie (https://finatu.pl/porownywarkaleasingu/)

Leasing operacyjny to najpopularniejsza forma finansowania. Procedura udzielenia finansowania na większość pojazdów oraz maszyn ogranicza się do oświadczenia o przychodzie, podaniu danych z dowodu reprezentanta firmy i/lub beneficjentów rzeczywistych. Kosztem uzyskania przychodu są wszystkie opłaty związane z leasingiem tj. Wpłata własna, raty leasingu, opłaty dodatkowe.

W leasingu operacyjnym mamy możliwość uzyskania niskiej raty leasingu dzięki podniesieniu wartości końcowej o ogranicza spłatę kapitału w trakcie umowy leasingu, i obniża ratę. W leasingu, w przeciwieństwie  do najmu nie ma limitu kilometrów. Po zakończeniu umowy leasingu i wpłacie wartości końcowej – leasingobiorca staje się właścicielem przedmiotu leasingu.

Zamów kontakt doradcy.