Porównywarka leasingu

Porównaj oferty ponad 15 firm leasingowych.

Wypełnienie poniższego formularza zajmuje mniej niż 60 sekund. Jego wypełnienie jest niezbędne, aby Nasz doradca leasingowy w Poznaniu przygotował dla Ciebie symulację ofert leasingu w firmach leasingowych. Twoje dane nie będą przetwarzane w innych celach niż kontakt w celu realizacji zapytania.

Porownywarka Leasingu
  • Przedmiot leasingu
  • Kalkulacja
  • >> Wyślij
0% Complete
1 of 3
Przedmiot leasingu
Co finansujemy ?

Masz negatywny BIK?

Nie przejmuj się mamy ofertę bez BIK, lub jeżeli chcesz sprawdzić swój raport kliknij poniżej.

Największa grupa Certyfikowanych doradców finansowych

Infolinia

od PN-PT od 9:00 -18:00

+48 510 499 351

Dlaczego warto skorzystać z
porównywarki leasingowej FINATU

Oferty aktualizujemy
codziennie

Nasi specjaliści z działu LEASING każdego dnia aktualizują oferty w każdej z współpracujących firm leasingowych. Dzięki temu oferta którą otrzymujesz jest najlepszą opcją na dany dzień.

Dbamy o Twój
komfort

Nasi specjaliści po otrzymaniu zapytania dostosowują je do przedmiotu który chcesz sfinansować, oraz parametrów oferty. Ty otrzymujesz najlepsze opcje dostosowane do twojego zapytania.

Kompleksowa obsługa
klientów biznes

Z nami nie tylko przygotujesz najlepszą ofertę, ale również pomożemy ci bezpłatnie, przejść przez cały proces - od wniosku po uruchomienie umowy leaisngu.

20000
Zadowolonych klientów
mld
Sfinansowanych przedmiotów
Firm leasingowych w ofercie

FAQ - czyli często zadawane pytania

Jeżeli twoja firma potrzebuje obniżyć wysokość płaconych podatków, oraz jeżeli zależy ci na niskiej marży finansowania leasing operacyjny będzie najlepszym wyborem dla ciebie.

Jeżeli potrzebujesz skorzystać z zalet leasingu, ale potrzebujesz jednorazowo rozliczyć VAT z umowy leaisngu wówczas leasing finansowy, lub pożyczka leaisngowa będzie najlepszym wyborem.

Która firma ma najlepszą ofertę ? firmy leasingowe zmieniają swoje oferty bardzo często – w Finatu przedstawimy ci najlepsze dostępne opcje leasingu na Tu i Teraz.

W leasingu sfinansujesz samochody używane nawet 10 letnie. Ważne jest jednak pytanie, czy na samochód jest wystawiana FV VAT czy VAT MARŻA. W przypadku pierwszej możemy przygotować ofertę leasingu operacyjnego, a ty możesz odliczyć 50% lub 100% VATu od wszystkich opłat leaisngowych. Jeżeli na samochód jest wystawiana FV VAT MARŻA wówczas można zrobić tylko ofertę leasingu finansowego lub pożyczki leasingowej. Procedura jest szybka – koszt finansowania jest dobry – jednak twoim kosztem jest wyłącznie amortyzacja i odsetki. W leasingu operacyjnym kosztem są wszystkie opłaty leasingowe. 

Większość firm leasingowych sprawdza właścicieli i zarządy spółek w BIK. Są jednak wyjątki, gdzie do pewnej kwoty BIK nie jest sprawdzany lub są sprawdzane w BIK wytypowane osoby z zarządu. W Finatu wiemy co można ci zaproponować, aby oferta była najlepsza z możliwych, a BIK nie był weryfikowany. Podaj nam tą informację przy uzupełnieniu formularza. 

W Finatu mamy ofertę leasingu konsumenckiego na nowe samochody – kiedy nie masz firmy. Jest to znacznie tańsze rozwiązanie od dostępnych na rynku opcji kredytowych. Koniecznie powinieneś sprawdzić tą ofertę – skontaktuj się z nami, a przedstawimy ci szczegóły.

Nasi klienci posiadają 2 i więcej samochodów, nawet kiedy nie zatrudniają pracowników. Zapytaj o szczegóły swoją księgową jednak z praktyki wiemy że nie jest to problem. 

W finatu zajmujemy się wszystkim, ponieważ jesteśmy bezpośrednimi przedstawicielami współpracujących firm leasingowych. 

1. Oblicz ofertę leasingu

2. Wybierz najlepszy dla siebie z przedstawionych wariantów

3. Przygotuje dokumenty które potrzebne są do wydania zgody.

4. Średnio w ciągu 3-4 godzin otrzymasz decyzję, oraz możemy drukować dla ciebie umowę.

W większości przypadków niestety nie jest to takie proste. Jednak w finatu mamy leasing z tarczą w ramach którego w umowie leasingu masz zapis o możliwości oddania samochodu w każdym momencie do leasingu. W tej umowie brak jest limitu kilometrów, a wpłata zaczyna się już od 1%.

Masz więcej pytań ? Kliknij i zadzwoń do nas.