Płacimy z góry
za twoje faktury!

Za długie terminy płatności nie pozwalają rozwinąć skrzydeł twojej firmie ? Nie czujesz się pewnie w nawiązywaniu nowych kontraktów biznesowych - wybierz faktoring z ubezpieczeniem transakcji.

Leasing

dla firm

Faktoring

dla firm

Pożyczki

dla firm

Ubezpieczenia

dla każdego

FAKTORING

Co to jest faktoring?
Czy go potrzebujesz ?

Nie jesteś pewien czy odbiorca zapłaci w terminie lub czy zapłaci w ogóle ? Z tym faktoringiem zminimalizujesz ryzyko – faktoring pełny

Faktoring
z regresem

Kiedy masz stałych i pewnych odbiorców, jednak oczekują długiego terminu płatności za faktury (nawet do 90 dni.)

Faktoring
ubezpieczony

Nie jesteś pewien czy odbiorca zapłaci w terminie lub czy zapłaci w ogóle ? Z tym faktoringiem zminimalizujesz ryzyko – faktoring pełny

Faktoring
zakupowy

Twoi dostawcy oczekują płatności, a twoja firma nie ma środków obrotowych? to idealne rozwiązanie dla ciebie !

Faktoring
na raz

Masz jedną fakturę i nie potrzebujesz limitu. To idealne rozwiązanie dla ciebie. Bez długich umów, faktoring na raz.

JEDYNY TAKI PRODUKT NA RYNKU

Porównywarka ofert faktoringu. Znajdź najlepszą ofertę dla swojej firmy.

Potrzebujemy tylko podstawowych informacji aby wybrać dla ciebie najlepsze oferty faktoringu, a następnie wynegocjować lepsze od standardowych warunki.

Sfinansujemy twoje faktury nawej jeżeli twoja firma ma zaległości w ZUS i US !

Dla faktoringu ważna jest druga strona transakcji, czyli twój kontrahent.  To nie ty płacisz fakturę sfinansowaną już wcześniej przez faktora tylko właśnie odbiorca twoich usług, czy produktów.

Co kiedy mój kontrahent nie opłaci faktury scedowanej na faktoring ?

Skorzystaj z faktoringu bez regresu, który daje ci zabezpieczenie w przypadku niewypłacalności twojego kontrahenta. Sytuacja na rynku, niewypłacalności kontrahenta może zaskoczyć kiedy nie masz faktoringu.

JEDYNY TAKI PRODUKT NA RYNKU

Sprzedajesz przez terminal płatniczy lub przez internet?

Czy prowadzisz restaurację, sklep stacjonarny, salon kosmetyczny, a może sklep internetowy i przyjmujesz płatności przez bramkę płatniczą? Mamy dla Ciebie ofertę finansowania. To jedyna taka usługa na rynku kiedy twoimi odbiorcami nie są tylko firmy, a wielu detalicznych klientów.

Jaki limit możesz uzyskać na podstawie obrotów z terminala czy bramki płatniczej

Prześlij nam informację o twoich miesięcznych obrotach z terminala lub bramki płatności internetowych, a my wypłacimy ci z góry ich dwukrotność wysokość. Decyzję otrzymasz w dniu złożenia wniosku. Limit nawet do 1 mln zł.

Na co mogę przeznaczyć środki z wypłaconego limitu faktoringu na terminal ?

Środki mogą posłużyć ci na sfinansowanie bieżącej działalności, czyli rat leasingu, podatków, ubezpieczenia czy zakupów, ale również na rozwój twojego biznesu.

Najczęściej wybierane
firmy i oferty faktoringu:

Dobierzemy dla ciebie najlepszą ofertę

FAKTORING ONLINE

Faktoring nawet dla
jednej faktury.

Nie chcesz się wiązać limitem i umowami, masz jedną fakturę, którą chcesz sfinansować w ramach faktoringu ? Wszystko załatwimy online ! Sprawdź ofertę z naszym doradcą, wskanuj fakturę, zweryfikujemy odbiorcę faktury, po akceptacji szybkim przelewem przelejemy i środki na konto.

Rozłożymy na raty twoje podatki w ZUS i US.

Jedyna taka usługa na rynku w ramach której sfinansujemy, wypłacimy ci z góry dwukrotność średnich obrotów z terminala czy bramki płatności internetowych. Limit nawet do 1 mln zł.

15 mln limitu w faktoringu załatwiamy w 5 dni.

Większość transakcji faktoringu udaje się zamknąć w ciągu jednego dnia, jednak nawet jak duże limity zamykamy bardzo szybko. W 2 kwartale 2022 roku uruchomiliśmy faktoring na 15 mln w zaledwie 5 dni.