Porównywarka ubezpieczeń

Porównaj oferty największych ubezpieczycieli.

Wypełnienie poniższego formularza zajmuje mniej niż 60 sekund. Jego wypełnienie jest niezbędne, aby Nasz doradca ubezpieczeniowy  przygotował dla Ciebie symulację ofert ubezpieczenia. Twoje dane nie będą przetwarzane w innych celach niż kontakt w celu realizacji zapytania.

Ubezpieczenia
0% Complete
1 of 2
Co ubezpieczasz *

POJAZDY

Wartość pojazduzł Brutto
Marka
Model
Wpisz numer VIN
Rodzaj silnika
Rok
Data pierwszej rejestracji
Miasto
Forma zakupu pojazdu
Maksymalny rozmiar pliku: 5MB

UBEZPIECZENIE NIERUCHOMOŚCI

Jakie dodatkowe opcje dodać do polisy

RODZINA

ZAKRES UBEZPIECZENIA *
990000

WAKACJE

[if start_over][start_over_label][/if start_over]

Tyle czasu potrzebujemy,
aby przedstawić ci najlepszą ofertę.

0
SEKUND

Daj sobie szansę na najlepszą ofertę !

Największa grupa Certyfikowanych doradców finansowych

Infolinia

od PN-PT od 9:00 -18:00

+48 536 290 878

Zatrzymaj spadek wartości auta.

Dlaczego warto skorzystać z
porównywarki leasingowej FINATU

Oferty aktualizujemy
codziennie

Nasi specjaliści z działu LEASING każdego dnia aktualizują oferty w każdej z współpracujących firm leasingowych. Dzięki temu oferta którą otrzymujesz jest najlepszą opcją na dany dzień.

Dbamy o Twój
komfort

Nasi specjaliści po otrzymaniu zapytania dostosowują je do przedmiotu który chcesz sfinansować, oraz parametrów oferty. Ty otrzymujesz najlepsze opcje dostosowane do twojego zapytania.

Kompleksowa obsługa
klientów biznes

Z nami nie tylko przygotujesz najlepszą ofertę, ale również pomożemy ci bezpłatnie, przejść przez cały proces - od wniosku po uruchomienie umowy leaisngu.

20000
Zadowolonych klientów
mld
Wartoś ubezpieczonego majątku
Firm w ofercie

FAQ - czyli często zadawane pytania

Jeżeli potrzebujesz najlepszego ubezpieczenia dla siebie i rodziny, wystarczy że uzupełnisz prosty formularz a nasz przedstawiciel, przygotuje dla ciebie porównanie, najlepszych dostępnych w naszej ofercie ubezpieczeń.

Ubezpieczenie zawierasz bezpośrednio z agentem ubezpieczeniowym FINATU. Zajmujemy się całym procesem więc nie musisz się o nic martwić. Od porównania ofert leasingu, po gotową polisę.

Najczęściej wybierane firmy przez naszych klientów to : WARTA, HDI, HESTIA, PZU, BENEFIA, ALLIANZ. COMPENSA

Nie nie musisz zawierać polisy z FINATU. Możesz potraktowć naszą usługę jako rekonesans na rynku. Z doświadczenia jednak wiemy, że nasze kalkulacje są często znacznie lepsze od wcześniejszych propozycji klienta.

Nasza firma ma korzenie właśnie w leasingu. W firmie posiadamy specjalną komórkę do obsługi polis ubezpieczeniowych klientów, których auta są w leasingu. Wiemy jakie ma oczekiwania firma leasingowa co do polisy, posiadamy druki zgód dla leasingów na obce ubezpieczenie i zajmujemy się taką obsługą kompleksowo. Każdego roku przypominamy klientom o konieczności ubezpieczenia, dlatego nie musisz się martwić że leasing wystawi swoją droższą polisę – bez twojej wiedzy.

Masz więcej pytań ? Kliknij i zadzwoń do nas.