Zobacz kogo aktualnie szukamy

STAWIAMY
NA ROZWÓJ

POZNAJMY SIĘ...

Zamów kontakt doradcy.

Finatu tworzy zgrany zespół ludzi z doświadczenie w branży finansowej. Wiemy, że oprócz wysokiego poziomu wiedzy i umiejętności rozwiązywania najtrudniejszych zagadnień przed jakimi stoją nasi klienci, wyróżnia nas uśmiech i zadowolenie. Nasi ludzie to zespół pełen pasji i ciekawych zainteresowań – biegamy maratony – zdobywamy najwyższe szczyty korony ziemi – kochamy podróże, ale też podnosimy poziom naszej wiedzy i wprowadzamy nowe produkty, których potrzebują nasi klienci.

Nasza specjalizacja to produkty dla małych i dużych przedsiębiorstw. To daje nam przewagę w rozmowach z naszymi partnerami. Kiedy jednak trzeba obsłużyć właściciela, lub osoby zarządzające w ramach ubezpieczeń – finansowania pojazdów na cele prywatne – również jesteśmy na to gotowi.

Przełom roku 2022/23 to początek budowy ogólnopolskiej sieci Certyfikowanych Doradców Finansowych. Do końca 2023 planujemy otwarcie kilkunastu oddziałów na terenie całego kraju i wdrożenie kilkudziesięciu mobilnych doradców FINATU. Liczne zapytania nowych klientów, które spływały do tej pory z całej Polski i trafiały do centrali na Śląsku będą mogły być teraz obsługiwane lokalnie – szybko, profesjonalnie i osobiście.

Szybki start

Pod okiem ekspertów

Myślisz o przyszłości w branży finansowej , ale wciąż się wahasz czy to napewno dla ciebie ? Mamy program szybkiego startu w ramach którego, możesz zostać mobilnym doradcą – po serii szkoleń i wsparcia naszyh ekspertów.

System leadowy

Wspieramy naszych ekspertów w pozyskaniu nowych klientów. Oprócz lokalnych leadów, które wędrują do ciebie otrzymasz ekspercką wiedzę gdzie szukać klientów w internecie.

Szeroka oferta

Produktowa

Leasing, kredyty samochodowe, najem, pożyczki dla firm, faktoring, finansowanie podatków, finansowanie pod terminal, GAP, finansowanie obrotowe, ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne, kancelaria frankowa. To jeszcze nie wszystko…

OTWARCIE ODDZIAŁU

Kiedy wspólnie uznamy, że otwarcie oddziału to dobry pomysł – otrzymasz projekt uruchomienia i wizualizacji oddziału (niewielki koszt uruchomienia placówki) z jednoczesnym planem rozwoju placówki regionalnej.

Wspieramy

Partnerów

Współpracując z nami otrzymasz opiekę dedykowanych specjalistów, którzy zawsze odbierają telefony i są odpowiedzialni za twoją sprzedaż. Wsparcie sprzedaży, wsparcie działu marketingu, ekspertów podatkowych… stań się częścią naszego zespołu.

WYSOKIE PROWIZJE

Jeżeli do tej pory, ciężko pracowałeś a twoje wynagrodzenia, były nadal na niezadowalającym poziomie to koniec z tym ! W FINATU możesz osiągać ponadprzeciętne wynagrodzenie adekwatne do czasu jaki poświęcisz .

Współpracując z nami jesteś partnerem m.in:

FORMULARZ REKRUTACYJNY

Twoje dane kontaktowe
Twoje doświadczenie

REKRUTACJA

telefon: 728 565 259
e-mail: rekrutacja@FINATU.pl